30. 9. 2014

Ondřej Syrovátka

Ondřej Syrovátka

Kandidáti a příznivci Strany zelených nečekají, až jim lidé hodí svůj hlas, ale vyrážejí diskutovat s voliči do všech městských částí. A aby dostáli své pověsti strany, které záleží na životním prostředí, nejezdí autem, ale na kole.

„Jsem moc příjemně překvapen, jak pozitivně lidé reagují,“ popisuje své zážitky ze zelené cyklojízdy kandidát číslo 2, Ondřej Syrovátka, a dodává: „Je až zarážející, jak veliké procento lidí ještě není rozhodnuto, koho bude volit a teprve díky našemu rozhovoru o tom začínají přemýšlet. I kdyby nakonec nevolili nás, už tento náš přínos považuji za důležitý.“

Zelení jezdci nabízejí lidem letáky s programem a kandidáty Strany zelených a k tomu jako malou pozornost zelený čaj nebo nafukovací balonky. „Největší radost z nás mají asi malé děti. Dnes jsme rozdali všechny balonky, které jsme s sebou měli, a na pár dětí se ani nedostalo. Příště jich vezmeme určitě více,“ přidává svou zkušenost další zelená cyklistka a kandidátka číslo 5, Petra Kratochvílová.

Zelení jezdci navštívili v pondělí Kojetín a Straník, v úterý Loučku a v pátek se s nimi budete moct setkat v Bludovicích a Žilině. Fotogalerii ze všech jízd najdete na našem Facebooku.

Tisková zpráva ZO SZ Nový Jičín, Ondřej Syrovátka (ondrej.syrovatka@gypri.cz), 30.9.2014

Rozdávání balonků mezi Dlouhou ulicí a Loučkou, 30.9.2014

Rozdávání balonků mezi Dlouhou ulicí a Loučkou, 30.9.2014

FACEBOOK