Lucie Jančařiková Jméno Lucie Jančařiková
Věk 28 let
Profese OSVČ v oboru masérské a regenerační služby
Kontakt l.janca7@gmail.com

Kdo jsem

Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Novém Jičíně, poté jsem 7 let žila na Slovensku, kde jsem pracovala jako zdravotní sestra a zároveň dálkově studovala Homeopatickou fakultu v Brně. Po návratu do Nového Jičína jsem si dodělala kvalifikaci v oboru masáží a otevřela Centrum RegenaL, kde kromě masáží a homeopatie pořádám také přednášky a workshopy.
Jsem matkou dvojčat ve školním věku, proto se hodně zajímám o výchovu a vzdělávání, zvláště pak alternativní postupy. Mezi mé koníčky patří literatura, sport, turistika, příroda, tanec a zpěv. Dále se zajímám o přirozené zdraví a životní styl. Neustále se snažím rozšiřovat své znalosti a nabyté poznatky ráda šířím mezi lidi.

Proč kandiduji

Protože mám Nový Jičín ráda a líbí se mi jako město pro život. Chtěla bych určitým dílem přispět k jeho rozvoji a udržení jeho krásy. Se Stranou zelených sympatizuji, ze všech politických stran mi připadá,  že je nejblíž lidem, přírodě a běžnému životu a je schopna splnit, co si předsevzala. Svou kandidaturou bych ji ráda podpořila.

<!-- document.write('TOPlist'); //-->TOPlist