Mgr. Radovan Jansa Jméno Radovan Jansa
Věk 36 let
Profese středoškolský učitel
Kontakt radovan.jansa@gnj.cz

Kdo jsem

V roce 1996 jsem absolvoval novojičínské gymnázium a ve studiích následně pokračoval na pedagogické fakultě Ostravské univerzity v oborech Zeměpis a Základy společenských věd pro střední školy a o několik let později jsem si na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně dodělal také informatiku pro střední školy. Po absolvování univerzity jsem pracoval jako učitel na základní škole, ze které jsem v roce 2006 přešel na Gymnázium a SOŠ v Novém Jičíně, kde působím dodnes jako učitel zeměpisu a informačních technologií a také jako IT správce. Kromě toho se živím také jako lektor a konzultant IT.

Vystudované obory ovlivnily mé zájmy a koníčky. Jako zeměpisec velice rád cestuji a poznávám země a kultury, které často stojí stranou zájmu turistů. Procestoval jsem většinu států Jižní Ameriky, navštívil Čínu či Uzbekistán, několik zemí Kavkazu a také Írán. Kromě toho jsem velkým fanouškem nových technologií a propagátorem produktů Google ve školství. Společně s kolegou jsem založil Google Edu Group Novojičínsko (www.gegnovojicinsko.cz), přednáším na konferencích na téma Google ve školství a hodně mě baví nové technologie a přístupy a jejich zavádění do školství (www.mujstudijnisvetonline.eu).

Proč kandiduji

Strana zelených v Novém Jičíně je plná schopných lidí plných nápadů a inspirací, které se nebojí realizovat. Tvořit volební program byla s tímto týmem lidí perfektní zkušenost. Jasné a věcné debaty, komunikace a spolupráce postavená na moderních technologiích a tvůrčí a inspirující atmosféra. Tohle všechno jsou novojičínští Zelení a také důvod, proč za ně kandiduji.

LinkedIn životopis: http://cz.linkedin.com/in/radovanjansa

Mé články

Nový Jičín – otevřené město 21. století

<!-- document.write('TOPlist'); //-->TOPlist