Úvod

Našimi hlavními tématy jsou životní prostředí (péče o zeleň, strategie přizpůsobení se změnám klimatu, odpadové hospodářství), doprava (rozvoj MHD a cyklistiky), školství (zvýšení kvality, nové metody), otevřené město (rozvoj informačních technologií a inovace) a komunikace s občany. Do detailu jsou však propracovány všechny kapitoly. U každé z nich se nejprve dočtete, co se již podařilo v tomto volebním období, aby bylo zřejmé, že navazujeme na současné úspěchy a chceme je dále prohlubovat.

Volební program je spolu s osobnostmi na naší kandidátce hlavním těžištěm naší volební kampaně. Vznikal po dobu téměř půl roku pod dohledem garantů jednotlivých kapitol a za přispění většiny kandidátů i našich sympatizantů, kteří při jeho tvorbě trávili mnoho hodin. Jsme přesvědčeni, že je současně realistický i vizionářský, komplexní i dostatečně podrobný a je jedním z nejlepších, který kdy v Novém Jičíně vznikl.

Přejeme Vám inspirativní čtení, pokud byste k některému z bodů měli dotaz, neváhejte nám napsat na zeleninj@gmail.com nebo si s námi přijďte popovídat na jednu z našich předvolebních akcí.

Ve formátu PDF si program můžete stáhnout zde: Volební program SZ pro Nový Jičín 2018-2022 (PDF, 4 639 kB)
<!-- document.write('TOPlist'); //-->TOPlist